Dr. Fatih ERBAKAN’dan Muhammed Fatih MÜJDECİ’ye “Teşekkür Belgesi”

Yeniden Refah Partisi Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı, Parti Genel Merkezinde gerçekleştirildi. Parti Genel Merkezinde İl Başkanları ile bir araya gelen Genel Başkan Dr. Fatih ERBAKAN, İl Başkanlarına yaptığı konuşmada, ülke gündemini ve parti çalışmalarını değerlendirdi.

Yeniden Refah Partisi hiç bir medya ve maddi gücün desteği olmadan tüm Türkiye’de teşkilatlanmış ve geçtiğimiz haftalarda ise “Büyük kongre” adıyla nitelendirilen Yeniden Refah Partisi Ankara kongresinde on binlerce partiliyi Ankara arenada ağırlamıştı. Kongreye katılımın büyük çoğunluğunun genç simalar olması ayrıca konuşulmuş ve üzerinde çokça durulmuştu.

Belirtmek gerekiyor ki bu gençlerin büyük çoğunluğu yapılacak ilk seçimde ilk defa seçmen olarak oy kullanacaklar ve hepsinin bir ideali, bir hayali var. Bu ideallerini gerçekleştirebilmek için tek adresin de Yeniden Refah Partisi olduğuna inanıyorlar.

Toplantıya katılanlar arasında Yeniden Refah Partisi MKYK (Merkez Karar Yürütme Kurulu) Üyesi ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih MÜJDECİ de vardı.

Parti çalışmalarını aralıksız sürdüren Muhammed Fatih MÜJDECİ’ye, toplantı sonrası Dr. Fatih ERBAKAN tarafından “Teşekkür Belgesi” verildi.

Türkiye’yi Yeniden Refahlı günlere kavuşturarak, Milli Görüş ruhuyla hareket eden bir nesil yetiştirmeyi gaye edindiklerini belirten Müjdeci, bu uğurda azim ve kararlılıkla yollarına devam edeceklerini belirtti.

Ayrıca Milli Görüş’ün tek temsilcisinin Yeniden Refah Partisi olduğunun altını çizen Müjdeci, davamız İlâ-yı Kelimetullah’tır, bu yolda zaferler kazanmayı Rabbim bizlere nasip etsin dedi.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir