Konya Fatihi “ERBAKAN”

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih ERBAKAN, “Anadolu Buluşmaları” kapsamında Türkiye’yi karış karış gezmeye devam ediyor. Erbakan’ın durağı bu kez de Mevlana Şehri Konya oldu. Erbakan’ın Konya buluşması ekibinde Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Çankırı İl Başkanlığı görevlerini yürüten Muhammed Fatih MÜJDECİ de vardı. Müjdeci, Erbakan ile en son 9 Şubatta Sakarya’da düzenlenen Kudüs mitinginde bir araya gelmişti.

Ekip, Konya’da ilk olarak esnaf ziyaretlerinde bulundu. Esnafın sorunlarını dinleyen Erbakan, sorunların Yeniden Refah döneminde son bulacağını söyleyerek Yeniden Refah Partisi’nin hedeflerini anlattı. Erbakan ve yakın ekibi kendilerini büyük bir coşkuyla karşılayan vatandaşlarla hasbihal etti.

Konya buluşmasının ikinci durağı ise Konya’nın Beyşehir ilçesi oldu. Yeniden Refah Partisi Beyşehir İlçe Başkanlığı’nın açılışında vatandaşlara seslenen Erbakan, vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle takip edildi.

Beyşehir İlçe Başkanlığı açılışının ardından Torku üretim tesisini gezen Erbakan ve yakın ekibi, son olarak “Erbakan Demek Bereket Demek” programına katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir