Muhammed Fatih MÜJDECİ İstanbul mesaisini tamamladı.

Yeniden Refah Partisi MKYK (Merkez Karar Yürütme Kurulu) Üyesi ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih MÜJDECİ, İstanbul mesaisini tamamladı.

Muhammed Fatih MÜJDECİ, İstanbul mesaisine; konuk olduğu televizyon programında Genel Başkan Dr. Fatih ERBAKAN’ın yanında yer alarak başladı.

Ulusal medya kuruluşlarından TV100’e konuk olan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih ERBAKAN, “Siyaset Alanı” programında Ahu ÖZYURT’un konuğu oldu. Erbakan, gündemi değerlendirerek merak edilen soruları yanıtladı. Henüz kurulma aşamasında olan diğer partiler hakkında yorum yapan Erbakan, “Türkiye’nin bu hale gelmesinde en önemli rolü olan aktörleri sıfır kilometre siyasetçilermiş gibi yeni partilerle piyasaya sürüyorlar.” dedi. Erbakan ayrıca, “Biz biryerlerden icazet alarak birilerinin desteğiyle yola çıkmıyoruz. Tırnaklarımızla sökerek alacağız!” dedi.

Önlerinde “medya ambargosu” olduğunu çokça ifade eden Yeniden Refah Partililer ise Genel Başkanlarını ulusal medyada görmenin sevinç ve gururunu yaşıyor.

Program öncesinde çalışmalarını Erbakan’ın yanında sürdüren Müjdeci’nin programdan sonraki durağı Milli Selamet Derneği Genel Merkezi oldu. Milli Selamet Derneği Genel Başkanı Harun Yavuz YILMAZ’ı makamında ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında istişarelerde bulunan Müjdeci, gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Samimi bir atmosferde gerçekleşen görüşmenin ardından ikili hatıra fotoğrafı çektirdi.

Müjdeci, Milli Selamet Derneği ziyaretinin ardından Bangladeş Human Air and Relief (HARO) Genel Başkanı Mohammed İmran ile İstanbul’da bir araya geldi. HARO Genel Başkanı ile görüşmesinin ardından açıklama yapan Müjdeci, “Cenab-ı Allah İslâm âlemine en kısa zamanda birlik ve beraberlik nasip etsin. Dünya üzerinde zulüm gören tüm müslüman kardeşlerimizin yardımcısı olsun. Bizlere, tüm mazlumların yanında olarak onları kucaklamak için güç versin inşaallah.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir