Muhammed Fatih MÜJDECİ medya temaslarını sürdürüyor!

Yeniden Refah Partisi MKYK (Merkez Karar Yürütme Kurulu) Üyesi ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih MÜJDECİ, medya temaslarını sürdürüyor!

Yeniden Refah Partisi Büyük Ankara Kongresi öncesi tüm medya temsilcilerini ziyaret ederek kongreye davet eden Müjdeci, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Müjdeci bu kez de verilen röportajlar vesilesiyle; Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih ERBAKAN’ı vatandaşla buluşturuyor.

Uygulandığı sıkça vurgulanan medya ambargosu, tüm Yeniden Refah Partilileri derinden düşündürürken, Muhammed Fatih MÜJDECİ bu konuda harekete geçti ve medya temsilcileriyle temaslar kurdu. Kurulan bu temaslar ise sonuç vermeye başladı.

Gazeteci Kemal ÖZTÜRK’e ve Biz10TV’ye röportaj veren Erbakan, vatandaşlarca merak edilen tüm soruları tek tek cevapladı.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Muhammed Fatih MÜJDECİ: “Hiç bir medya ambargosu Milli Görüş’ün varlığını yok sayamaz. Çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürerek Yeniden Refah’lı günleri hep birlikte inşa edeceğiz Allah’ın izniyle.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir