Muhammed Fatih MÜJDECİ’den Dr. Fatih ERBAKAN’a ziyaret!

Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih MÜJDECİ, 16 Kasım 2019’da gerçekleştirilen büyük kongrede, Yeniden Refah Partisi MKYK (Merkez Karar Yürütme Kurulu) üyeliğine seçilerek Dr. Fatih ERBAKAN’ın A Takımındaki yerini almıştı. İl Başkanlığı görevini de hâlen sürdürmekte olan Müjdeci, “Türkiye’nin en genç İl Başkanı!” olma unvanını koruyor.

Muhammed Fatih MÜJDECİ, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih ERBAKAN ile Parti Genel Merkezinde bir araya geldi. Böylece Müjdeci, MKYK üyesi olarak, Genel Başkanına ilk ziyaretini gerçekleştirmiş oldu.

Samimi bir atmosferde gerçekleşen görüşmede, ikili arasında parti çalışmaları hakkında görüş alışverişi gerçekleştirilirken, gündeme ilişkin konular da ele alındı.

İkili, görüşme sonrası hatıra fotoğrafı çektirdi.

Görüşme öncesinde Muhammed Fatih MÜJDECİ’nin medya temasları sonucunda, Gazeteci Kemal ÖZTÜRK ve Biz10 TV’ye röportaj veren Dr. Fatih ERBAKAN, gündeme dair soruları yanıtladı.

“Allah, azmimizi arttırsın.” Diyerek parti çalışmalarına devam edeceklerini belirten Muhammed Fatih MÜJDECİ, büyük kongre öncesi tüm medya kuruluşu temsilcilerini ziyaret ederek onlarla hasbihal etmiş ve onları kongreye davet etmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir