Muhammed Fatih MÜJDECİ’den Kadir Gecesi mesajı

Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanı ve MKYK Üyesi Muhammed Fatih MÜJDECİ, mübarek Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Müjdeci ayrıca, yayınladığı mesajda, Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN’ın 10 yıl önce kurduğu “Milli görüş ihtiyari bir şey değildir, mecburidir” cümlesini hatırlatarak, Milli Görüş vurgusu yaptı.

Muhammed Fatih MÜJDECİ’nin Kadir Gecesi mesajı:

“Bin aydan daha hayırlı olan bu mübarek geceye bizleri bir kez daha kavuşturan ve yaşamayı, görmeyi nasip eden Yüce Rabbimiz’e C.C. sonsuz hamd ve senâlar olsun. Gül yüzlü Peygamberimiz’e (S.a.v.) binlerce salat ve selam olsun. Bu mübarek günlerin hatrına, Rabbim bizleri Efendimiz’in (S.a.v.) şefaatine nail eylesin inşaallah.

Mübarek Ramazan-ı Şerif’i ilk defa bu kadar mahzun bir şekilde karşıladık. Salgın hastalık gerçeğini görüyoruz, bu salgından ve cümle hastalıklardan Şâfî olan Rabbimize sığınıyoruz. Rabbim Ümmet-i Muhammed’i tüm musibet, buhran ve sıkıntılardan korusun. Bizlere İman zenginliği versin ve kendi yolundan ayırmasın inşaallah.

Rabbimiz, çıktığımız bu dava yolunda bizleri muvaffak kılsın. Milli Görüş davasını güden biz kullarını muzaffer eylesin inşaallah. Milli Görüş davasının en önemli amacı İlây-ı Kelimetullah’tır. Rahmetli Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Hocamız bundan yıllar önce, ‘Milli Görüş ihtiyari bir şey değildir, mecburidir.’ demişti. İnşaallah Rahmetli Hocamızın ideallerini gerçekleştirmek bizlere nasip olur.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir