Müjdeci Başkan emekçinin yanında!

Yeniden Refah Partisi MKYK (Merkez Karar Yürütme Kurulu) Üyesi ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih MÜJDECİ, işçinin emekçinin esnafın yanında olmaya onların sıkıntılarını dinlemeye devam ediyor.

Seçim dönemi siyasetçisi olmadığını; daima halkla iç içe olarak, halkın sorunlarıyla hemhal olarak, her ziyaretinde bir kez daha ortaya koyan Müjdeci, esnafla yeniden bir araya geldi.

Müjdeci’nin ilk ziyareti Çankırı Karadayı Köyü’ne oldu. Külburun çiftliğinde Şenol ARSLAN Beyi ziyaret ederek sıkıntılarını dinleyen Müjdeci; “Tarım ve hayvancılıkta ithalatı Yeniden Refah Partisi olarak biz bitireceğiz. Tarım ve hayvancılığı şahlandırmak için saha çalışmalarımız ve istişarelerimiz hızla devam ediyor.” dedi.

Müjdeci’nin ikinci durağı ise küçük sanayi esnaflarından Caner Hurdacılık oldu. Caner Hurdacılığı ziyaret edip dertlerini dinleyen ve projelerini anlatan Müjdeci; “Bizler Yeniden Refah Partisi olarak insanları zengin-fakir, laik-dindar, alevi-sünni diyerek ayırt etmeyeceğiz. Farklılıkları zenginlik kabul ederek herkesi kucaklayacağız.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir