Türkiye’nin En Genç İl Başkanından Önemli Açıklamalar!

Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanlığında Genişletilmiş İl Divan toplantısı yapıldı. Saat 19.00 da başlayan toplantıda açılış konuşmasını Türkiye’nin en genç İl Başkanı (25), Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanı ve MKYK Üyesi Muhammed Fatih MÜJDECİ yaptı. Gelenlere hoş geldiniz diyerek teşkilat faaliyetlerinden ve hedeflerinden bahseden MÜJDECİ, kısa sürede tüm ilçeleri bitirmek üzere olduklarını, kayıtlı üye sayılarının 1.000 üyeyi geçtiğini ve Türkiye geneli 200.000 üye ile rekor kırdıklarını ifade etti.

Başkan MÜJDECİ, Yeniden Refah Partisi’nin Türkiye’de faaliyet gösteren 83 siyasi parti arasından seçime girmeye hak kazanan 15. Parti olarak tarihe geçtiğini ifade etti.

Ayrıca, kurulduğu günden bu güne vatandaşların partiye olan büyük teveccühüne dikkat çeken MÜJDECİ, yıl sonunda Türkiye genelinde 1 milyon üye hedeflediklerini de konuşmasına ekledi. Konuşmanın bu bölümü, geçtiğimiz haftalarda diğer siyasi partilerden toplu şekilde istifa eden genç simaların Yeniden Refah Partisi’ne kaydolarak yollarına devam etmek istemelerini akıllara getirdi.

Daha sonra Yeniden Refah Partisi MKYK üyesi Dr. Murat AKTAŞ eğitim semineri vererek protokol adabından bahsetti. Konuşmasında sık sık Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih MÜJDECİ’den övgüyle bahseden AKTAŞ, önümüzdeki dönemde Dr. Fatih ERBAKAN’ın Cumhurbaşkanı olacağına kalben inandığını ifade etti.

Soru cevap bölümü sonrası sona eren İl Divanı Toplantısına yoğun katılımdan dolayı salonda oturacak yer olmaması dikkatlerden kaçmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir